Apie mus Mazojibendrija.lt

Kas mes?

Jau 20 metų konsultuojame verslo kūrimo ir plėtros klausimais. Padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią verslo formą ir sėkmingai pradėti naują verslą!

Trumpai apie mus. Mūsų įmonė taip pat yra mažoji bendrija – MB “Vadovo pasaulis”. Didžiuojamės į komandą subūrę patyrusius verslo konsultantus, finansininkus, buhalterius ir teisininką. Pagrindiniai komandos nariai verslo – finansų srityje dirba jau virš 20 metų. Mūsų specializacija – smulkus ir vidutinis verslas, teikiame buhalterinės apskaitos, verslo konsultacijų, įmonių steigimo bei kitas teisines paslaugas verslui. Tarp savo buhalterinės apskaitos klientų turime daug mažųjų bendrijų. Kasmet mūsų įmonėje įsteigiama po kelis šimtus naujų įmonių, dauguma jų – mažosios bendrijos.

Kaip atsirado mazojibendrija.lt projektas?

Kasdien sulaukiame daug klausimų dėl įmonių steigimo ir mažųjų bendrijų privalumų, taip pat specifinių klausimų dėl šios sparčiai populiarėjančios verslo formos. Kartu su komanda sukūrėme mazojibendrija.lt, kad išsamiai ir suprantamai paaiškinti verslo steigėjams visas subtilybes apie mažąsias bendrijas. Siekiame, kad informacija būtų pateikta aiškiai, paprastai,  su pavyzdžiais, ir kad viskas būtų vienoje vietoje. Stengiamės atsakyti į dažnai užduodamus klausimus, kurie pasitaiko gyventojams steigiant MB.

Tad kviečiam susisiekti, nemokamai suteiksime konsultaciją ir patarsime, kokią verslo formą pasirinkti. Jei nuspręsite įkurti savo MB (UAB, IĮ, VšĮ ar kitą verslo formą), greitai ir profesionaliai įsteigsime Jūsų naują įmonę!

Apie mus Mažojibendrija.lt