MB steigimas elekroniniu būdu

Greičiausias ir pigiausias būdas įsteigti mažąją bendriją – elektroniniu būdu. Įmonės steigėjui (-ams) ir buveinės savininkui (-ams) būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės. Svarbu paminėti, kad šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų).

Siekiant išvengti klaidų ir sutaupyti laiko, MB steigimo procesą  verta patikėti šios srities profesionalams. Mūsų komanda kasmet įsteigia virš 100 naujų MB, tad garantuojame greitą ir paprastą naujos firmos steigimo procesą. Steigiant įmonę el. būdu, jums nebūtina niekur vykti, viską su mumis suderinsite telefonu ir el.paštu. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir aptarsime MB steigimo procesą bei patarsime, arši verslo forma tinkamiausia Jūsų verslo idėjai. 

Užsakyti MB steigimą
MB steigimas elektroniniu būdu

MB steigimo kaina – 159 €. Į šią kainą įskaičiuoti RC mokesčiai, PVM.

Papildomos paslaugos (pagal kliento pageidavimą): 

Nemokama konsultacijaPildyti anketą

Kaip vyksta MB steigimas?

1

MB steigimo anketa

Paprašysime užpildyti trumpą anketą (MB pavadinimas, steigėjai, registracijos adresas ir pan.). Esant poreikiui, naujai steigiamai įmonei suteikiame buveinės adresą.
2

MB pavadinimas

Patikrinsime ar Jūsų anketoje pateiktas MB pavadinimas atitinka reikalavimus, nėra jau įregistruota įmonė ar patentuotas prekinis ženklas analogišku pavadinimu. Rezervuosime MB pavadinimą Registrų centre.
3

Sutvarkome dokumentus

Mes parengsime ir pateiksime visus reikiamus dokumentus, o steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtins įmonės steigimą. Ir viskas!
4

Įmonė įsteigta! Kas toliau?

Informuosime kokius žingsnius turėsite žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius verslo pradžiai aktualius įmonės valdymo dokumentus (sutartis, formas, pranešimus). Suteiksime informaciją apie galimas verslo finansavimo sąlygas. Pateiksime buhalterinės apskaitos pasiūlymą.Informuosime kokius žingsnius turėsite žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius verslo pradžiai aktualius įmonės valdymo dokumentus (sutartis, formas, pranešimus). Suteiksime informaciją apie galimas verslo finansavimo sąlygas. Pateiksime buhalterinės apskaitos pasiūlymą.
MB steigimas internetu

MB steigimo anketa

Pildyti anketą

Nemokama konsultacija telefonu

Skambinti

Klientų atsiliepimai

Aivaras Požaitis
Aivaras Požaitis
2024-06-05
Greita ir puiki komunikacija.
Matas Mažeika
Matas Mažeika
2024-04-17
Super, greitai ir patikimai, aciu uz MB isteigima!
Karolis Urbonas
Karolis Urbonas
2023-08-01
Įmonės steigimas buvo atliktas operatyviai ir konkurencinga kaina. Rekomenduoju.
Marian Vachovic
Marian Vachovic
2023-07-22
Ačiu, labai peofisonalus bedradarbevimas
MB EMONELA (e-parduotuvė)
MB EMONELA (e-parduotuvė)
2023-06-02
Ačiū, tikrai patikimas Partneris tvarkant reikalus. Naudojamės paslaugomis jau ne pirkmą kartą ir visada - viskas greitai, aiškiai, tvarkingai ir sklandžiai net nepaliekant biuro. Rekomenduojame!
Patrikas Oiuninas
Patrikas Oiuninas
2023-03-24
Viskas vyko sklandžiai. Išaugojo didelį galvos skausma.

Registracijos adresas steigiant įmonę el. būdu

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant naują MB elektroniniu būdu, būtinas patalpų savininko sutikimas. 

Neturite kur registruoti naujos įmonės buveinės adreso? Gal nenorite registruoti MB Jums nuosavybės teise priklausančiose patalpose? Patalpų savininkai nesutinka jūsų įmonės registruoti jiems nuosavybės teise priklausančiose patalpose? O gal patalpų savininkai nesutinka išsiimti mobilaus parašo? Tokiu atveju galime suteikti buveinės adreso paslaugą ir užregistruoti naują įmonę mūsų adresu Kauno mieste. Gautą korespondenciją galima atsiimti mūsų biure Kauno centre.

Ar reikalingas antspaudas naujai įmonei?

Sulaukiame nemažai klausimų dėl įmonės antspaudo – ar jis yra būtinas steigiant naują įmonę? Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonei nebeprivalomas. Tad steigiant naują įmonę (tiek MB, tiek UAB ir kt.), jo rekomenduojame nesidaryti. Keletas privalumų, kodėl  nerekomenduojame gamintis antspaudo: nereikia jo saugoti bei pranešt policijai jei pamesite; likviduojant įmonę nereikia jo naikinti; o svarbiausia – nereikia įmonės vadovui antspaudo nuolat nešiotis su savimi. Dokumentai, pasirašyti įmonės vadovo ar įgalioto atstovo turi teisinę galią ir be antspaudo. Jei įmonė įsteigta seniau ir/ar jos steigimo dokumentuose (įstatuose/nuostatuose) antspaudas yra numatytas, tačiau jo naudoti nebenorite, šį reikalavimą galima panaikinti keičiant įstatus/nuostatus

kainos