MB steigimas

Mažoji bendrija (MB) yra juridinis asmuo, skirtas smulkiam ir vidutiniam verslui, kuriam nereikia didelio kapitalo pradinio įnašo (užtenka 1€). Vienas pagrindinių MB privalumų yra lanksti valdymo struktūra ir mažesnė administracinė našta, lyginant su kitomis verslo formomis. MB nariai gali laisvai nuspręsti dėl pelno paskirstymo ir dalyvauti kasdienėje veikloje be papildomų formalių reikalavimų, todėl tai puikus pasirinkimas pradedantiems verslininkams. Greičiausias ir pigiausias MB steigimas – elektroniniu būdu, leidžiantis įkurti verslą internetu per 2-3 d.d. Steigėjams ir buveinės savininkams tereikia turėti elektroninį parašą. Užsakykite mažosios bendrijos steigimą internetu ir pradėkite savo verslo kelią jau šiandien!

Siekiant išvengti klaidų ir sutaupyti laiko, MB steigimo procesą verta patikėti šios srities profesionalams. Mūsų komanda kasmet įsteigia virš 100 naujų MB, tad garantuojame greitą ir paprastą naujos įmonės steigimo procesą. Steigiant įmonę el. būdu, jums nebūtina niekur vykti, viską su mumis suderinsite telefonu ir el.paštu. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir aptarsime MB steigimo procesą bei patarsime, arši verslo forma tinkamiausia Jūsų verslo idėjai. 

Užsakyti MB steigimą
MB steigimas internetu

MB steigimo kaina el. būdu – 159 €. Į šią kainą įskaičiuoti RC mokesčiai, PVM.

Papildomos paslaugos (pagal kliento pageidavimą): 

Nemokama konsultacijaPildyti anketą

Įmonės steigimas per notarą (kaina ± 339 €) – rekomenduojamas tik išskirtiniais atnejais, kadangi ilgai užtrunka ir ženkliai daugiau kainuoja. Galite plačiau paskaityti apie notarinį MB steigimą arba pasikonsultuoti su mumis telefonu.

MB steigimas užsienio piliečiams. Paslauga atliekama per 1 sav., viskas vyksta elektroniniu būdu. Sužinokite daugiau apie paslaugą.

Mobilus parašas ir buveinės adresas

Įmonės steigėjui (-ams) ir buveinės savininkui (-ams) būtina turėti elektroninį parašą, su kuriuo bus pasirašomi MB steigimo dokumentai. Registrų centrui tinka šie elektroniniai parašai:

  • mobilus el. parašas (jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės),
  • LT ID el. parašas (veikia su programėle telefone, pilnas LT ID aprašymas čia).
  • Registrų centro USB raktas.

Svarbu paminėti, kad šis el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų). Mūsų įmonė daug metų veda buhalterinę apskaitą ir iš mūsų praktikos įmonės valdymui patogiausias yra būtent mobilus el.parašas.

Kaip vyksta MB steigimas?

1

MB steigimo anketa

Paprašysime užpildyti trumpą anketą (MB pavadinimas, steigėjai, registracijos adresas ir pan.). Esant poreikiui, naujai steigiamai įmonei suteikiame buveinės adresą. Jei negalite užpildyti online anketos, viską padarysime telefonu.
2

MB pavadinimas

Patikrinsime ar Jūsų anketoje pateiktas MB pavadinimas atitinka reikalavimus, nėra jau įregistruota įmonė ar patentuotas prekinis ženklas analogišku pavadinimu. Rezervuosime MB pavadinimą Registrų centre.
3

Sutvarkome dokumentus

Mes parengsime ir pateiksime visus reikiamus dokumentus, o steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtins įmonės steigimą. Ir viskas!
4

Įmonė įsteigta! Kas toliau?

Informuosime kokius žingsnius turėsite žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius verslo pradžiai aktualius įmonės valdymo dokumentus (sutartis, formas, pranešimus). Suteiksime informaciją apie galimas verslo finansavimo sąlygas. Informuosime kokius žingsnius turėsite žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius verslo pradžiai aktualius įmonės valdymo dokumentus (sutartis, formas, pranešimus). Suteiksime informaciją apie galimas verslo finansavimo sąlygas. Pateiksime buhalterinės apskaitos pasiūlymą.
MB steigimas internetu

MB steigimo anketa

Pildyti anketą

Nemokama konsultacija telefonu

Skambinti

Klientų atsiliepimai

Aivaras Požaitis
Aivaras Požaitis
2024-06-05
Greita ir puiki komunikacija.
Matas Mažeika
Matas Mažeika
2024-04-17
Super, greitai ir patikimai, aciu uz MB isteigima!
Karolis Urbonas
Karolis Urbonas
2023-08-01
Įmonės steigimas buvo atliktas operatyviai ir konkurencinga kaina. Rekomenduoju.
Marian Vachovic
Marian Vachovic
2023-07-22
Ačiu, labai peofisonalus bedradarbevimas
MB EMONELA (e-parduotuvė)
MB EMONELA (e-parduotuvė)
2023-06-02
Ačiū, tikrai patikimas Partneris tvarkant reikalus. Naudojamės paslaugomis jau ne pirkmą kartą ir visada - viskas greitai, aiškiai, tvarkingai ir sklandžiai net nepaliekant biuro. Rekomenduojame!
Patrikas Oiuninas
Patrikas Oiuninas
2023-03-24
Viskas vyko sklandžiai. Išaugojo didelį galvos skausma.

Registracijos adresas steigiant įmonę el. būdu

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant naują MB elektroniniu būdu, būtinas patalpų savininko (-ų) sutikimas, kuris pasirašomas elektroniniu parašu. Buveinės adresas nurodomas pildant MB steigimo anketą. Jei neturite kur užregistruoti įmonę, kviečiame pasinaudoti mūsų teikiama buveinės adreso paslauga.  

Neturite kur registruoti naujos įmonės buveinės adreso? Gal nenorite registruoti MB Jums nuosavybės teise priklausančiose patalpose? Patalpų savininkai nesutinka jūsų įmonės registruoti jiems nuosavybės teise priklausančiose patalpose? O gal patalpų savininkai nesutinka išsiimti mobilaus parašo? Tokiu atveju galime suteikti buveinės adreso paslaugą ir užregistruoti naują įmonę mūsų adresu Kauno mieste. Gautą korespondenciją galima atsiimti mūsų biure Kauno centre. 

Ar reikalingas antspaudas naujai įmonei?

Sulaukiame nemažai klausimų dėl įmonės antspaudo – ar jis yra būtinas steigiant naują įmonę? Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonei nebeprivalomas. Tad steigiant naują įmonę (tiek MB, tiek UAB ir kt.), jo rekomenduojame nesidaryti. Keletas privalumų, kodėl  nerekomenduojame gamintis antspaudo: nereikia jo saugoti bei pranešt policijai jei pamesite; likviduojant įmonę nereikia jo naikinti; o svarbiausia – nereikia įmonės vadovui antspaudo nuolat nešiotis su savimi. Dokumentai, pasirašyti įmonės vadovo ar įgalioto atstovo turi teisinę galią ir be antspaudo. Jei įmonė įsteigta seniau ir/ar jos steigimo dokumentuose (įstatuose/nuostatuose) antspaudas yra numatytas, tačiau jo naudoti nebenorite, šį reikalavimą galima panaikinti keičiant įstatus/nuostatus

kainos